Bulunduğumuz sektörlerde başarıyı yakalamak için imkanlarımızı ve kararlılığımızı ortaya koyarak hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.

Riyan Group; İthalat&İhracat, Gayrimenkul Alım&Satımı ve Danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

KISACA RİYAN GROUP

İthalat&İhracat, Gayrimenkul Alım&Satım ve Danışmanlık

Deneyimli ve saygın kadromuzla Sakarya'da faaliyet gösteren firmamız, her türlü resmi, özel ve tüzel kuruluşlara ait gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin danışmanlık hizmetini vermek üzere kurulmuştur.

TARAFSIZ VE BİLİMSEL

Gayrimenkul projelerinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belli tarihteki muhtemel değerinin bağımsız, tarafsız ve bilimsellik ilkelerine bağlı olarak incelenmesini titizlikle yapmaktayız.

PİYASA

Piyasa ve çevre koşullarını analiz ederek uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde danışmanlık çemberimizi genişletiyoruz.

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

Riyan Group İthalat&İhracat, Gayrimenkul&İnşaat, İthalat&İhracat Danışmanlığı, Gayrimenkul Danışmanlığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

İthalat&İhracat sektöründe alım-satım ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.


Güvenilir ve Konforlu İnşaat Projeleri üretiyoruz.


Gayrimenkul ve İnşaat Proje Danışmanlığı ile sizlere en iyiyi sunuyoruz.


Gayrimenkul Alım&Satım konusunda en doğru seçimi size sunuyoruz.


Her zaman yerinde ve tam destek ile yanınızdayız.

Riyan Group olarak, İthalat&İhracat sektörüne yön verme gayreti içerisindeyiz. Gıda, Tekstil, Mobilya, Metal, Yedek Parça, Makina, İnşaat Malzemeleri ve Ülkemizde bulunan tüm ürünlerin ihracatını başarılı bir şekilde yurtdışına sağlıyoruz.

Ayrıca Yurtdışına ihraç etmek istediğiniz; tarım, tekstil v.b. ürünlerin tüm prosedürleri ile ilgili danışmanlık hizmeti de sağlamaktayız. Uzman Kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için durmadan, özenle çalışmaktayız.

SAKARYA; YEŞİL ve MAVİNİN BULUŞTUĞU YER

Sizlere; Sakaya bölgesinin doğallığını bozmayan bu harika yerlerinde, Sapanca başta olmak üzere turistik yerlerde projelerimizle yeşilliği ve maviliği harmanlayan pencereler açıyoruz.

DEĞERLER

40 yıllık tecrübemiz ile bugüne kadar ürettiğimiz ve paylaştığımız değerleri bir araya topladık.

4122

GAYRİMENKUL


1122

FARKLI ÜRÜN


37

ÜLKE